Koşulsuz Garanti

Koşulsuz garanti girişi için tıklayın.

milwakosulsuz.jpg (1.43 MB)

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Koşulsuz Garanti Koşulları

Satın almış olduğunuz Milwaukee markalı ürünlerin 1 YIL süresince herhangi bir arıza yapması durumunda, Türkiye genelindeki tüm yetkili servislerimiz tarafından ücretsiz olarak tamir edilmesi anlamına gelmektedir. Ayrıca arızalı ürünün yetkili servislerin olmadığı bölgelerde UPS kargo ile en yakın yetkili servisimize gönderim masrafı ve tamir esnasındaki tüm işçilik hizmetleri de ücretsizdir. Satın aldığınız Milwaukee markalı Elektrikli ve Akülü El Aletleri sisteme kayıt edildikten sonra fatura tarihi itibariyle 1 YIL süre ile Koşulsuz Garanti kapsamındadır.

www.kosulsuzgaranti.com sistemine üye olup, fatura tarihi itibariyle 30 gün içerisinde satın aldığınız ürünlerin model adı, seri numarası, satış fatura numarası ve fatura tarihi bilgilerini tam ve eksiksiz olarak girmeniz yeterli olacaktır. Sisteme kaydetmiş olduğunuz Milwaukee ürünlerinizin bozulması halinde, ürünün faturası ile birlikte en yakın yetkili servisimize başvurmanız yeterlidir.

Koşulsuz Garanti sitesini kullanmamın diğer avantajları nelerdir ?

1. Ürünlerinizin Koşulsuz Garanti girişlerini yapabilirsiniz.
2. Geçmişte aldığınız tüm Milwaukee ürünlerini görebilir, excele detaylı stok raporu çıkarabilirsiniz.
3. Koşulsuz Garanti sürelerinizi takip edebilirsiniz.
4. Ürününüz kaybolduğunda, kayıp bildirimi yapabilirsiniz.
5. Size en yakın servisleri listeleyebilirsiniz.
6. Kampanyalarımızdan haberdar olup, ödüllü oyunlara katılıp, çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.
7. Kargolarınızı takip edebilirsiniz.

Sisteme kaydetmiş olduğunuz Milwaukee marka ürünleriniz için Ömür Boyu Düşük Masraf garantisine de hak kazanmış oluyorsunuz. Garanti süreniz bittikten sonra, ürününüzün bozulması halinde, tarafınıza yansıtılacak tamir masrafı hiçbir şekilde güncel liste satış fiyatının %30’sini aşmayacaktır. Aküler ve şarj cihazlarınız için bu oran, güncel satış liste fiyatının %50'i olarak uygulanacaktır. Yetkili servislerimiz tarafından değiştirilen tüm ücretli yedek parçalar için 6 Ay Masraf Yok dönemi geçerlidir.

Ürününüzün yetkili servisler haricinde açılmış olması durumunda, uygun koşullar altında kullanılmadığında, kullanıcı hatalarına bağlı olarak aynı parçanın sürekli tekrarlayan arızalarında Koşulsuz Garanti geçersiz olur. Mandren ve matkap ucu gibi aksesuarlar Koşulsuz Garanti haricidir. *Center kampanya kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.